Lokalizacja Grand Prix Kotwice 2020

Wszystkie ważne informacje na temat miejsca, w którym spędzicie roztańczone 2 dni!

Brzeg – miejsce festiwalu

Brzeg to miasto w województwie opolskim, mylone często z Brzegiem Dolnym w woj. dolnośląskim – uważajcie wpisując w nawigację. Sala, na której odbędą się Kotwice 2020 to sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej nr 3 na skrzyżowaniu dróg Kamiennej z Powstańców Śląskich. Radzimy wprowadzić w nawigację szerokość i długość geograficzną:  50°51’31.2″N 17°28’31.0″E

UWAGA – Od grudnia 2019 Ulica Powstańców Śląskich jest drogą jednokierunkową!

Gdzie mogę zaparkować?

Małe busy i auta osobowe spokojnie znajdą miejsce w pobliżu sali. Po drugiej stronie ulicy znajduje się parking, który w weekendy nie jest oblegany. Zaraz obok znajduje się bank Santander, którego miejsca parkingowe także w weekendy pustoszeją. Duży parking dla samochodów znajduje się także 500 metrów od sali między ulicami Reja i Dzierżonia. Ekipy które przyjeżdzają na jeden dzień autokarem, bądź kilkoma, mogą swoich kierowców kierować na dwa duże parkingi: ul. Łokietka 24b – nowa galeria handlowa (10 minut drogi pieszo) oraz ul. Sportowa 1 – parking przy Stadionie Miejskim (25 min drogi pieszo).

Jak dojechać?

Dojazd z Autostrady A4 do Brzegu (zjazd Brzeg) jest prosty i oznakowany. Zjazd z dróg krajowych 94 (Opole-Wrocław) i 39 (Namysłów) także są widoczne i przejezdne dla ciężkich i wysokich pojazdów.

Tancerze, którzy przyjadą do nas PKP – po wyjściu z dworca kolejowego mają przed sobą prostą drogę ulicą Piastowską, a za restauracją “Brzeska” skręcają w prawo i są już na miejscu.

Gdzie dobrze zjeść?


W festiwalowym bufecie będzie można zamówić pyszne posiłki “jak u mamy”, o które zadba Bar Mleczny. Zobaczcie, co mamy w menu i zamówcie na miejscu lub online: www.zamowobiad.com.pl.

Na miejscu festiwalu będzie również możliwość kupienia i przekąszenia małego co nieco: napoje, bułki, odrobina słodyczy, a także regeneracyjne przekąski – dla każdego coś dobrego!

Jeżeli masz inne pytania związane z naszą lokalizacją – zachęcamy do kontaktu.

Zawsze z chęcią odpowiemy, pomożemy i doradzimy!

Nie zwlekaj z rejestracją!

O zakwalifikowaniu się do turnieju decyduje kolejność wpłynięcia zgłoszeń.

Organizator

Szkoła Tańca i Baletu
Coco Dance Center
Andrzej Rolski
+48 501 660 189

Miejsce festiwalu

Online

Festiwal tańca Kotwice 2020

Rejestracja
Regulamin festiwalu
Jurorzy