Program Kotwice 2019

Poniżej przedstawiamy szczegółowy program festiwalu Grand Prix Kotwice 2019 w Brzegu.

Dzień 1Dzień 2

Dzień I – 30 marca 2019

8:00
REJESTRACJA

Rejestracja uczestników oraz sytuacyjne próby parkietu

 

9:00
ROZPOCZĘCIE I DNIA FESTIWALU

1 Polly Art Team Mini – Opole – Formacje Art Dance – 7-11
2 Polly Art Team Junior – Opole – Mini Formacje Art Dance 12-15

 

9:10
DUETY DISCO DANCE 7-11

1 Amelia Maibaum, Julia Misztal – Niemodlin
2 Aleksandra szostak, Oliwia Grzegorek – Nysa
3 Natalia Róg, Jagoda Wrońska – Rzeszów

 

9:15
MINI FORMACJE DISCO DANCE 7-11

1 Zgraja 3 – Wrocław
2 AZS TANERO MINI – Nysa
3 DZA “Uśmiech” – Rzeszów

9:25
FORMACJE DISCO DANCE 7-11

1 Rytmix 4 – Niemodlin
2 Zgraja 3 – Wrocław
3 AZS TANERO MINI – Nysa
4 Mini Impuls – Branice
5 Mini Szansa – Dzierżysław
6 Hałas Mini 1 – Tarnów Opolski
7 DZA “Uśmiech” – Rzeszów

9:50
PRZERWA

Obrady jury oraz sytuacyjne próby parkietu następnej kategorii wiekowej.

10:10
WRĘCZENIE NAGRÓD W KAT. DISCO DANCE 7-11
10:20
DUETY DISCO DANCE 12-15 ORAZ +15

1 Marianna Markiewicz, Oliwia Mikulska – Rzeszów
2 Basia Macuga Sandra Stefanko – Wrocław
3 Vittoria Tortora Maria Sowa  – Wrocław
4 Zuzanna Krawczyk Sandra Warda – Niemodlin
5 Klaudia Krzywda Magda Jankowska – Wrocław
6 Pola Stupak Kornelia Kaim – Wrocław
7 Greta Janicka Michalina Kocjan – Wrocław
8 Julia Głąb, Natalia Ciesielska – Wrocław
9 Julia Tomaszek- Anna Wiszkony – Tworków (+15)

10:35
MINI FORMACJE DISCO DANCE 12-15

1 DZA “Uśmiech” – Rzeszów
2 Zgraja 2 – Wrocław
3 Zgraja 4 – Wrocław

10:42
MINI FORMACJE DISCO DANCE +15

1 MF TANERO SENIORKI – Nysa
2 Zespół Taneczny Uśmiech – Tworków

10:50
FORMACJE DISCO DANCE 12-15

1 ELEMENT – Tarnów Opolski
2 Rytmix 1 – Niemodlin
3 AZS TANERO JUNIORZY MŁODSI – Nysa
4 Debeściaki – Radomsko
5 Juni Impuls – Branice
6 Szansa – Dzierżysław
7 Hałas Dance Juniorzy – Tarnów Opolski
8 Zgraja 2 – Wrocław
9 Zgraja 4 – Wrocław
10 DZA “Uśmiech” – Rzeszów

11:25
FORMACJE DISCO DANCE +15

1 AZS TANERO SENIORZY – Nysa
2 Zespół Taneczny Uśmiech – Tworków

11:30
PRZERWA

Obrady jury oraz sytuacyjne próby parkietu następnej kategorii wiekowej.

12:00
WRĘCZENIE NAGRÓD W KAT. DISCO DANCE 12-15 ORAZ +15
12:15
PRZERWA

Sytuacyjne próby parkietu następnej kategorii wiekowej.

13:00
DUETY ART DANCE 7-11

1 Julia Cabała i Julia Paduch – Jaworzno
2 Amelia Boczoń i Marysia Żak – Jaworzno
3 Kajetan Kocik & Magdalena Kulawik – Tarnowskie Góry
4 MAGDA LISTWAN I JULIA LOREK – Żmigród
5 ROZALIA GRZYBEK I MILENA KRYŁOWSKA – Milicz
6 NATALIA GÓRCZYK I MARIKA GRABBA – Oborniki Śląskie
7 Ola Papuga i Martyna Pniewska – Brzeg

13:25
MINI FORMACJE ART DANCE 7-11

1 Elite 4 – Jaworzno
2 TIPPY TOE – Wałbrzych
3 DZA “Uśmiech” – Rzeszów
4 SOFIJA – Milicz

13:40
FORMACJE ART DANCE 7-11

1 RAMADA P2 DZIECI – Opole
2 Lily – Tarnowskie Góry
3 Antidotum I – Częstochowa
4 Sigma Junior – Bielsko-Biała
5 RAMADA DANCE KIDS D – Opole
6 Elite 4 – Jaworzno
7 MAŁY TESS I – Tarnowskie Góry
8 Ramada P1 Dzieci – Opole
9 Grupa Baletowa – Brzeg
10 RAMADA BALECIK – Opole
11 SOFIJA – OBORNIKI
12 Małe Alter Ego – Zgierz
13 RAMADA TEAM KIDS – Opole
14 Cross Junior – Brzeg

14:40
PRZERWA

Obrady jury oraz sytuacyjne próby parkietu następnej kategorii wiekowej.

15:10
WRĘCZENIE NAGRÓD W KAT. ART DANCE 7-11
15:20
DUETY ART DANCE 12-15

1 Amelia Zięba i Kinga Chrabąszcz – Jaworzno
2 Julia Stasiak, Maja Nowak – Tarnowskie Góry
3 Martyna Sajdok, Zuzanna Żydek – Kraków
4 Marianna Markiewicz, Weronika Blahaczek – Rzeszów
5 Antonina Bodylska i Aleksandra Plichta – Wrocław
6 ZOFIA BILDZ I MAGDA WOJTKOWIAK – Trzebnica
7 EMILIA WILK I OLIWIA WALEŃCÓW – Trzebnica
8 LAURA GOLDMANN I MARCELINA JANUS – Milicz
9 JULIA WIETESKA I ZUZANNA REKUS – Milicz
10 MAJA POŚLEDNIK I MARIA KILIAN – Żmigród
11 HANIA SMOLEŃ I JULIA SZYMIK – Oborniki Śląskie
12 EWA MARCINKOWSKA I LENA MALAWKO – Oborniki Śląskie
13 WIKTORIA WŁOS I ANNA CZYKIEL – Oborniki Śląskie
14 Kasia Starżyk Julia Daszkiewicz – Wrocław
15 Julia Biernacka i Łukasz Fidos – Łódź
16 Hanna Szymańska i Julia Kotara – Brzeg

15:55
MINI FORMACJE ART DANCE 12-15

1 Elite 2 – Jaworzno
2 DZA “Uśmiech” – Rzeszów
3 SOFIJA – TRZEBNICA
4 SOFIJA – ŻMIGRÓD
5 SOFIJA – OBORNIKI ŚLĄSKIE
6 SOFIJA – MILICZ
7 Busters mG – Łódź

16:25
FORMACJE ART DANCE 12-15

1 MAMI – Tarnowskie Góry
2 Antidotum II – Częstochowa
3 Jarzębinki – Bielsko-Biała
4 Sigma – Bielsko-Biała
5 Elite 2 – Jaworzno
6 Mały Tess – Tarnowskie Góry
7 DZA “Uśmiech” – Rzeszów
8 SOFIJA – TRZEBNICA
9 SOFIJA – ŻMIGRÓD
10 SOFIJA – MILICZ
11 Hałas Dance Juniorzy – Tarnów Opolski
12 Ramada JUNIOR – Opole
13 Modernizacja – Brzeg

17:25
PRZERWA

Obrady jury oraz sytuacyjne próby parkietu następnej kategorii wiekowej.

17:55
WRĘCZENIE NAGRÓD W KAT. ART DANCE 12-15
18:05
SHOW DANCE +30

1 ELEMENT REAKTYWACJA – Tarnów Opolski
2 Grupa eM – Wrocław
3 3Dance MamaDad – Wrocław

18:15
DUETY ART DANCE +15

1 Natalia Wojsyk  i Kinga Kuboszek – Tarnowskie Góry
2 Karolina Gębuś i Ewelina Hyska – Częstochowa
3 Karol Nowak I Magdalena Filipiak – Tarnowskie Góry
4 Julia Gancarz I Gabriela Hasek – MielEc
5 Kornelia Makowska i Ernest Szłykowicz – Wrocław
6 AMELIA DROZDA I EWA WOJEWODA – Milicz
7 Iga Szczepańska, Natalia Jaromin – Wrocław
8 Inga Kiełtyka i Amanda Piszczek – Brzeg

18:40
MINI FORMACJE ART DANCE +15

1 Zespół Tańca Współczesnego FORMA – Wrocław
2 Flawless Wroclove – Wrocław
3 Zgraja 1 – Wrocław
4 Alter Ego – Zgierz
5 Projektownia – Brzeg

19:00
FORMACJE ART DANCE +15

1 Polly Art Team Adults – Opole
2 Grupa J – Bielsko-Biała
3 Antidotum III – Częstochowa
4 TESS I – Tarnowskie Góry
5 Grupa Tańca ,,BEZNAZWY” – Mielec
6 RAMADA P2 MŁODZIEŻ – Opole
7 Zgraja 1 – Wrocław

19:30
PRZERWA

Obrady jury

20:00
WRĘCZENIE NAGRÓD W KAT. ART DANCE +15 ORAZ SHOW DANCE +30

Dzień II – 31 marca 2019

8:00
REJESTRACJA

Rejestracja uczestników oraz sytuacyjne próby parkietu

 

9:00
DUETY STREET DANCE 7-11

1 Maja Oczkowska i Wiktoria Jadownicka – Przemyśl
2 NATALIA ŁATA i DOMINIKA LIPSKA – Kalisz
3 JULIA RUBIK i KARINA OGRODNICZAK – Kalisz
4 Impuls Helińska Płoskonka – Nysa
5 Sandra Płodzień i Antonina Kłosowska – Wałbrzych
6 Aleksandra Wieczorek i Barbara Kalinowska – Wałbrzych
7 Michał Nowicki – Kaja Pytkowska – Wrocław
8 Filip Strągowski – Zuzanna Szymecka – Oleśnica
9 Amelia Pawelec-Maja Wieczorek – Oleśnica
10 Emilia Gałęza, Oliwia Czesielska – Przemyśl
11 Burdukiewicz Nadia i Siech Karol – Łódź
12 Jastrzębska Zuzia i Kotala Hania – Łódź 

9:30
MINI FORMACJE STREET DANCE 7-11

1 REBELS KIDS – Kalisz
2 Mini Respekt – Legnica
3 BALBINKI – Legnica
4 Chłopaki – Wrocław
5 Fashion Girls – Nysa
6 NINE – Opole
7 Juniorsy – Opole
8 Małe D – Brzeg

9:55
FORMACJE STREET DANCE 7-11

1 OKI ART SQUAD – Przemyśl
2 Mini Respekt 2 – Legnica
3 Mini Respekt – Legnica
4 COOL SQUAD KIDS – Kalisz
5 Lejdiz – Wrocław
6 Stepusie – Wrocław
7 Małe K2 – Zgierz
8 Dragons – Nysa
9 BALBINKI – Legnica
10 COOL KIDS – Wałbrzych
11 Giganci – Oleśnica
12 DNA Kids – Łódź
13 Cool Squad – Opole
14 POTWORACZKI – Pyskowice
15 Małe D – Brzeg

10:55
PRZERWA

Obrady jury oraz sytuacyjne próby parkietu następnej kategorii wiekowej.

11:30
WRĘCZENIE NAGRÓD W KAT. STREET DANCE 7-11
12:00
DUETY STREET DANCE 12-15

1 Weronika Nakoneczna i Jessica Flis – Przemyśl
2 Gaja Kościółko i Aleksandra Bajda – Przemyśl
3 Milena Dusza i Klaudia Jabłońska – Polanica Zdrój
4 WIKTORIA MIERZWIAK i OLIWIA ZABOROWSKA – Kalisz
5 JULIA KURKOWIAK i JULIA BIDER – Kalisz
6 JULIA CHABIERSKA  i NATALIA LAUSZ – Kalisz
7 łukasz Skorupski- Małgorzata Karczyńska – Oleśnica
8 Alicja Szczepaniak- Wiktoria Wzgarda – Oleśnica
9 Kunka Elwira i Hasiura Kasia – Łódź
10 Jaskóła Lena / Woch Gracjan – Łódź
11 Klara Rosowska i Zosia Woźny – Leśnica
12 Natasza Samborska i Emilia Haftaniuk – Leśnica
13 Hanna Szymańska i Karolina Mielnik – Brzeg

12:40
MINI FORMACJE STREET DANCE 12-15

1 Amazons – Polanica Zdrój
2 Detal Boyz – Brzeg
3 REBELS CREW – Kalisz
4 REBELS SQUAD JUNIOR – Kalisz
5 1 OF 1 – Opole
6 DNA Division J – Łódź
7 Plejada – Leśnica
8 COMAndoski – Nowa Ruda
9 Mały Detal – Brzeg

13:10
FORMACJE STREET DANCE 12-15

1 CHILLBABIES – Przemyśl
2 PRESS – Opole
3 TDK CREW – Żywiec
4 Catch the Flow Crew – Pszczyna
5 REBELS CREW – Kalisz
6 REBELS SQUAD JUNIOR – Kalisz
7 eLDe WOW – Gliwice
8 K2 Junior – Zgierz
9 RDS KING – Trzebinia
10 NoRules – Oleśnica
11 SKAZA – Racibórz
12 DNA Rumble – Łódź
13 It’s Like That – Opole
14 WyMy Crew – Opole
15 Mały Detal – Brzeg

14:10
POLSKI STREET

1 PRESS OF 1 – Opole
2 Ryzykanci – Oleśnica
3 Apdejt – Opole
4 Detale – Brzeg

14:25
STREET DANCE +30

1 SUPER SQUAD – Kalisz
2 Sisters – Wrocław
3 DNA Boom Talent – Łódź
4 Family Crew – Jastrzębie-Zdrój

14:40
PRZERWA

Obrady jury oraz sytuacyjne próby parkietu następnej kategorii wiekowej.

15:20
WRĘCZENIE NAGRÓD W KAT. STREET DANCE 12-15, +30 ORAZ POLSKI STREET
15:45
DUETY STREET DANCE +15

1 Krystian Małkowski i Wiktoria Walaszczyk – Nowa Ruda
2 Agnieszka Mucha i Sandra Strycharska – Nowa Ruda
3 Laura Kostyszak i Emilia Szewczyk – Polanica Zdrój
4 Anita Obłąk i Kinga Kowalczyk – Przemyśl
5 Gabriela Owsięga i Julia Bugajska – Przemyśl
6 Bielski Michał i Gieras Maciej – Łódź
7 Wiktoria Kowalik i Justyna Kowalik – Przemyśl
8 Jędrzej Hajduga i Milena Czak – Jaworzno
9 OLIWIA DOBROWOLSKA I WIKTORIA KRAMARSKA – Kalisz
10 Julia Fiszer i Daria Ociesa – Nowa Ruda
11 Marta Borek i Kornelia Musiał – Nowa Ruda
12 Wiktor Kokoszka i Klaudia Komisarczyk – Kudowa-Zdrój
13 Paulina Partyka – Marta Dąbrowska – Oleśnica
14 Olivia Zawadzka, Filip Chałubiec – Gliwice
15 Weronika Panfil-Patrycja król – Oleśnica

16:30
MINI FORMACJE STREET DANCE +15

1 Coma Lejdis Gang – Nowa Ruda
2 A TO REBELS – Kalisz
3 Coma – Nowa Ruda
4 nieCOMAci – Nowa Ruda
5 Sztrymy Gang – Łódź
6 REBELS SQUAD – Kalisz
7 Impuls – Polanica Zdrój
8 Avangers – Przemyśl
9 Defenders – Przemyśl
10 Guardians of the galaxy – Przemyśl
11 QUEST – Legnica
12 FREAK BEAT – Strzelce Opolskie
13 RDK Crew – Radków
14 Respekt – Legnica
15 Elite H1 – Jaworzno
16 Musesze – Pyskowice
17 Detal – Brzeg

17:30
FORMACJE STREET DANCE +15

1 DNA Division – Łódź
2 Coma Crew – Nowa Ruda
3 Impuls – Polanica Zdrój
4 Athlantis – Przemyśl
5 QUEST – Legnica
6 Chillout – Lubin
7 Respekt – Legnica
8 REBELS SQUAD – Kalisz
9 GRUPA HOMIES – Wrocław
10 eLDe J’s – Gliwice
11 K2 Kadra – Zgierz
12 Awaria Team – Kudowa-Zdrój
13 So What ?! – Bielsko-Biało
14 AXEL CREW – Trzebinia
15 Ryzykanci – Oleśnica
16 SKAZA – Racibórz

18:30
PRZERWA

Obrady jury

19:00
WRĘCZENIE NAGRÓD W KAT. STREET DANCE +15 

Organizator

Szkoła Tańca i Baletu
Coco Dance Center
Andrzej Rolski
+48 501 660 189

Miejsce festiwalu

Szkoła Podstawowa nr 3
Kamienna 2
49-300 Brzeg

Festiwal tańca Kotwice 2020

Regulamin festiwalu
Lokalizacja
Jurorzy