Wyniki - Kotwice 2019

Poniżej przedstawiamy wyniki festiwalu Grand Prix Kotwice 2019 w Brzegu.

Dzień 1Dzień 2

Dzień I – 30 marca 2019

🏆

GRAND PRIX – DISCO DANCE

 

DZA UŚMIECH RZESZÓW

DUETY DISCO DANCE 7-11

1 Natalia Róg, Jagoda Wrońska – Rzeszów
2 Amelia Maibaum, Julia Misztal – Niemodlin
3 Aleksandra szostak, Oliwia Grzegorek – Nysa

MINI FORMACJE DISCO DANCE 7-11

1 DZA “Uśmiech” – Rzeszów
2 Zgraja 3 – Wrocław
3 AZS TANERO MINI – Nysa

FORMACJE DISCO DANCE 7-11

1 DZA “Uśmiech” – Rzeszów
2 Zgraja 3 – Wrocław
2 Mini Impuls – Branice
3 Rytmix 4 – Niemodlin
3 Hałas Mini 1 – Tarnów Opolski
wyróżnienie: AZS TANERO MINI – Nysa
wyróżnienie: Mini Szansa – Dzierżysław

DUETY DISCO DANCE 12-15 ORAZ +15

1 Marianna Markiewicz, Oliwia Mikulska – Rzeszów
1 Julia Tomaszek- Anna Wiszkony – Tworków (+15)
2 Klaudia Krzywda Magda Jankowska – Wrocław
3 Julia Głąb, Natalia Ciesielska – Wrocław
3 Pola Stupak Kornelia Kaim – Wrocław
wyróżnienie: Vittoria Tortora Maria Sowa  – Wrocław

MINI FORMACJE DISCO DANCE 12-15

1 Zgraja 2 – Wrocław
2 DZA “Uśmiech” – Rzeszów
3 Zgraja 4 – Wrocław

MINI FORMACJE DISCO DANCE +15

1 MF TANERO SENIORKI – Nysa
2 Zespół Taneczny Uśmiech – Tworków

FORMACJE DISCO DANCE 12-15

1 Zgraja 2 – Wrocław
2 DZA “Uśmiech” – Rzeszów
3 Rytmix 1 – Niemodlin
3 Debeściaki – Radomsko
wyróżnienie: Juni Impuls – Branice
wyróżnienie: Hałas Dance Juniorzy – Tarnów Opolski
wyróżnienie: Zgraja 4 – Wrocław

FORMACJE DISCO DANCE +15

1 AZS TANERO SENIORZY – Nysa
2 Zespół Taneczny Uśmiech – Tworków

🏆

GRAND PRIX – ART DANCE

 

BIELSKIE CENTRUM KULTURY – GRUPA J, JARZĘBINKI

DUETY ART DANCE 7-11

1 Kajetan Kocik & Magdalena Kulawik – Tarnowskie Góry
2 ROZALIA GRZYBEK I MILENA KRYŁOWSKA – Milicz
3 MAGDA LISTWAN I JULIA LOREK – Żmigród
wyróżnienie: Julia Cabała i Julia Paduch – Jaworzno
wyróżnienie: Ola Papuga i Martyna Pniewska – Brzeg

MINI FORMACJE ART DANCE 7-11

1 DZA “Uśmiech” – Rzeszów
2 SOFIJA – Milicz
3 Elite 4 – Jaworzno
wyróżnienie: TIPPY TOE – Wałbrzych

FORMACJE ART DANCE 7-11

1 Antidotum I – Częstochowa
2 Sigma Junior – Bielsko-Biała
2 Lily – Tarnowskie Góry
3 Elite 4 – Jaworzno
3 MAŁY TESS I – Tarnowskie Góry
wyróżnienie: RAMADA P2 DZIECI – Opole
wyróżnienie: Grupa Baletowa – Brzeg
wyróżnienie: SOFIJA – OBORNIKI

DUETY ART DANCE 12-15

1 Julia Biernacka i Łukasz Fidos
2 Marianna Markiewicz, Weronika Blahaczek – Rzeszów
2 Kasia Starżyk Julia Daszkiewicz – Wrocław
3 Julia Stasiak, Maja Nowak – Tarnowskie Góry
wyróżnienie: ZOFIA BILDZ I MAGDA WOJTKOWIAK – Trzebnica
wyróżnienie: MAJA POŚLEDNIK I MARIA KILIAN – Żmigród

MINI FORMACJE ART DANCE 12-15

1 Elite 2 – Jaworzno
2 DZA “Uśmiech” – Rzeszów
2 SOFIJA – ŻMIGRÓD
3 SOFIJA – MILICZ

FORMACJE ART DANCE 12-15

1 Jarzębinki – Bielsko-Biała
2 MAMI – Tarnowskie Góry
3 Sigma – Bielsko-Biała
3 DZA “Uśmiech” – Rzeszów
3 Elite 2 – Jaworzno

SHOW DANCE +30

1 3Dance MamaDad – Wrocław
2 Grupa eM – Wrocław
2 ELEMENT REAKTYWACJA – Tarnów Opolski

DUETY ART DANCE +15

1 Iga Szczepańska, Natalia Jaromin – Wrocław
2 Inga Kiełtyka i Amanda Piszczek – Brzeg
2 Natalia Wojsyk  i Kinga Kuboszek – Tarnowskie Góry
3 Karolina Gębuś i Ewelina Hyska – Częstochowa
wyróżnienie: Julia Gancarz I Gabriela Hasek – Mielec

MINI FORMACJE ART DANCE +15

1 Zespół Tańca Współczesnego FORMA – Wrocław
1 Projektownia – Brzeg
2 Alter Ego – Zgierz
3 Zgraja 1 – Wrocław
wyróżnienie: Flawless Wroclove – Wrocław

FORMACJE ART DANCE +15

1 Grupa J – Bielsko-Biała
2 Zgraja 1 – Wrocław
2 Antidotum III – Częstochowa
3 TESS I – Tarnowskie Góry
wyróżnienie: RAMADA P2 MŁODZIEŻ – Opole
wyróżnienie: Grupa Tańca ,,BEZNAZWY” – Mielec
wyróżnienie: Polly Art Team Adults – Opole

Dzień II – 31 marca 2019

🏆

GRAND PRIX – STREET DANCE

 

DNA DANCE STUDIO – ŁÓDŹ

DUETY STREET DANCE 7-11

1 Michał Nowicki – Kaja Pytkowska – Wrocław
2 Amelia Pawelec-Maja Wieczorek – Oleśnica
3 JULIA RUBIK i KARINA OGRODNICZAK – Kalisz
3 Jastrzębska Zuzia i Kotala Hania – Łódź
wyróżnienie: Aleksandra Wieczorek i Barbara Kalinowska – Wałbrzych

MINI FORMACJE STREET DANCE 7-11

1 REBELS KIDS – Kalisz
1 Małe D – Brzeg
2 Mini Respekt – Legnica
2 Juniorsy – Opole
3 Chłopaki – Wrocław
wyróżnienie: BALBINKI – Legnica

FORMACJE STREET DANCE 7-11

1 Mini Respekt – Legnica
2 Cool Squad – Opole
2 DNA Kids – Łódź
3 POTWORACZKI – Pyskowice
3 COOL KIDS – Wałbrzych
wyróżnienie: Małe D – Brzeg
wyróżnienie: Mini Respekt 2 – Legnica
wyróżnienie: Małe K2 – Zgierz

DUETY STREET DANCE 12-15

1 Jaskóła Lena i Woch Gracjan – Łódź
2 Klara Rosowska i Zosia Woźny – Leśnica
3 JULIA CHABIERSKA  i NATALIA LAUSZ – Kalisz
wyróżnienie: Alicja Szczepaniak- Wiktoria Wzgarda – Oleśnica
wyróżnienie: Natasza Samborska i Emilia Haftaniuk – Leśnica

MINI FORMACJE STREET DANCE 12-15

1 DNA Division J – Łódź
2 Plejada – Leśnica
2 Mały Detal – Brzeg
3 REBELS CREW – Kalisz
wyróżnienie: REBELS SQUAD JUNIOR – Kalisz
wyróżnienie: 1 OF 1 – Opole
wyróżnienie: COMAndoski – Nowa Ruda

FORMACJE STREET DANCE 12-15

1 WyMy Crew – Opole
2 SKAZA – Racibórz
3 It’s Like That – Opole
3 DNA Rumble – Łódź
wyróżnienie: Mały Detal – Brzeg
wyróżnienie: NoRules – Oleśnica

POLSKI STREET

1 Detale – Brzeg
2 Apdejt – Opole
3 Ryzykanci – Oleśnica
wyróżnienie: PRESS OF 1 – Opole

STREET DANCE +30

1 SUPER SQUAD – Kalisz
1 Sisters – Wrocław
2 DNA Boom Talent – Łódź
3 Family Crew – Jastrzębie-Zdrój

DUETY STREET DANCE +15

1 Olivia Zawadzka, Filip Chałubiec – Gliwice
1 Bielski Michał i Gieras Maciej – Łódź
2 Weronika Panfil-Patrycja król – Oleśnica
3 Krystian Małkowski i Wiktoria Walaszczyk – Nowa Ruda
wyróżnienie: OLIWIA DOBROWOLSKA I WIKTORIA KRAMARSKA – Kalisz
wyróżnienie: Jędrzej Hajduga i Milena Czak – Jaworzno

MINI FORMACJE STREET DANCE +15

1 Respekt – Legnica
1 Sztrymy Gang – Łódź
2 A TO REBELS – Kalisz
3 Detal – Brzeg
3 Coma – Nowa Ruda
3 Coma Lejdis Gang – Nowa Ruda
wyróżnienie: Avangers – Przemyśl

FORMACJE STREET DANCE +15

1 REBELS SQUAD – Kalisz
1 DNA Division – Łódź
2 GRUPA HOMIES – Wrocław
2 SKAZA – Racibórz
3 Athlantis – Przemyśl
3 Respekt – Legnica
3 K2 Kadra – Zgierz
3 Ryzykanci – Oleśnica
wyróżnienie: So What ?! – Bielsko-Biało

Gratulujemy wszystkim zespołom i duetom!

Dziękujemy, że byliście z nami. Do zobaczenia na Kotwice 2020!

Organizator

Szkoła Tańca i Baletu
Coco Dance Center
Andrzej Rolski
+48 501 660 189

Miejsce festiwalu

Szkoła Podstawowa nr 3
Kamienna 2
49-300 Brzeg

Festiwal tańca Kotwice 2020

Regulamin festiwalu
Lokalizacja
Jurorzy