Wyniki Kotwice 2020

Poniżej przedstawiamy wyniki IX Grand Prix Polski Kotwice 2020 w Brzegu (edycja online, 12 grudnia 2020)

Art dance, show dancestreet dance

Art Dance, Show Dance

PIERWSZY KROCZEK

1 miejsce – Kometki – Białobrzegi

DUETY ART DANCE 7-11

1 miejsce – Nadia Janiak i Mia Tomczak – Kalisz
1 miejsce – Anita Jakubek i Martyna Mames – Siemianowice Śląskie
2 miejsce – Helena Pytlik i Julia Szynawa – Siemianowice Śląskie

MINI FORMACJE I FORMACJE ART DANCE 7-11

1 miejsce – Mała Modernizacja – Brzeg
2 miejsce – Twister Blue – Wrocław
3 miejsce – Tippy Toe – Wałbrzych
3 miejsce – Zespół Taneczny Uśmiech Juniorki – Tworków

DUETY ART DANCE 12-15

1 miejsce – Ava Kmieciak i Hania Szymańska – Brzeg
2 miejsce – Maryla Falińska i Natasza Kuboszek – Siemianowice Śląskie
2 miejsce – Anna Kruk i Ava Kmieciak – Brzeg
wyróżnienie: Lena Orłowska i Nadia Pappe – Gdańsk
wyróżnienie: Gloria Szymańska i Anna Żurawska – Siemianowice Śląskie

MINI FORMACJE ART DANCE 12-15

1 miejsce – AdepciGTT – Gliwice
1 miejsce – Modernizacja – Brzeg
2 miejsce – Busters mG – Łódź
3 miejsce – Zespół Taneczny Uśmiech Juniorki – Tworków

FORMACJE ART DANCE 12-15

1 miejsce – Balbinki – Legnica
2 miejsce – Tancja – Ostrów Wielkopolski
2 miejsce – Feeling Junior – Barlinek
3 miejsce – Zespół Tańca Współczesnego Hulaj-Noga – Toruń
wyróżnienie – Zespół Artystyczny Buziaki gr. 2 – Gorzów Wlkp

DUETY ART DANCE +15

1 miejsce – Julia Piwońska i Sonja Gulić – Łódź
2 miejsce – Ewa Kowalczyk i Jakub Dykta – Siemianowice Śląskie
2 miejsce –  Maja Szelc i Wiktor Łacek – Krosno
3 miejsce – Łukasz Fidos i Oliwia Szydłowska – Łódź
3 miejsce – Magdalena Pyzik i Mateusz Buszka – Gliwice
wyróżnienie – Natalia Grobelka i Paulina Kutyniok – Siemianowice Śląskie

 

MINI FORMACJE ART DANCE +15

1 miejsce – Projectownia – Brzeg
2 miejsce – Zespół Taneczny Amulet – Bydgoszcz
3 miejsce – Teatr Tańca AKRO gr. I – Toruń
wyróżnienie – Twister Black – Wrocław
wyróżnienie – Zespół taneczny Uśmiech mf seniorki – Tworków

FORMACJE ART DANCE +15

1 miejsce – Poruszenie – Siemianowice Śląskie
1 miejsce – Gliwicki Teatr Tańca – Gliwice
2 miejsce – Zespół Sigma – Bielsko-Biała
3 miejsce – ZGRAJA 1 – Wrocław
wyróżnienie – eLDe Reliés – Gliwice
wyróżnienie – Zespół Artystyczny Buziaki gr. 1 – Gorzów Wlkp

SHOW DANCE +30

1 miejsce – Feeling Plus – Barlinek 
2 miejsce – Maxi Uśmiech – Tworków

🏆

GRAND PRIX ART DANCE

Coco Dance Center – Brzeg

Street Dance

DUETY STREET DANCE 7-11

1 miejsce – Zosia Szymecka i Zuzanna Mazur – Oleśnica
2 miejsce – Vanessa Kujawiak i Szymon Przybylski – Kalisz
2 miejsce – Milana Wojciechowska i Julia Wasik – Sosnowiec
3 miejsce – Nadia Otremba i Agata Gustaw – Sosnowiec
3 miejsce – Julia Rubik i Karina Ogrodniczak – Kalisz
wyróżnienie – Gaja Kaczmarek i Lidia Jankowska – Opalenica
wyróżnienie – Ola Skubel i Amelia Jakubowska – Poznań

MINI FORMACJE STREET DANCE 7-11

1 miejsce – BLACK SQUAD – Kalisz
2 miejsce – REBELS KIDS – Kalisz
3 miejsce – COOL KIDS – Wałbrzych

FORMACJE STREET DANCE 7-11

1 miejsce – Power Flava – Sosnowiec
2 miejsce – ZGRAJA 3 – Wrocław
2 miejsce – Young Generation – Sosnowiec
3 miejsce – COOL SQUAD KIDS – Kalisz
wyróżnienie – RAKIETKI – Białobrzegi
wyróżnienie – Formacja ODS-ki – Opalenica
wyróżnienie – Małe D – Brzeg
wyróżnienie – ZGRAJA 5 – Wrocław

DUETY STREET DANCE 12-15

1 miejsce – Amelia Gawlik i Marta Słodczyk – Sosnowiec
2 miejsce – Oliwia Zaborowska i Wiktoria Mierzwiak – Kalisz
2 miejsce – Julia Klebus i Weronika Juskowiak – Poznań
3 miejsce – Julia Bider i Julia Kurkowiak – Kalisz
3 miejsce – Adrianna Pajchrowska i Wiktoria Konieczna – Opalenica

MINI FORMACJE STREET DANCE 12-15

1 miejsce – Mały Detal – Brzeg
2 miejsce – STREETFLOW Dance Crew – Olsztynek
3 miejsce – Miniformacja Vibe Crew – Poznań
wyróżnienie – SHAPE – Poznań
wyróżnienie – CRD CREW – Tychy

FORMACJE STREET DANCE 12-15

1 miejsce – ZGRAJA 2 – Wrocław
2 miejsce – Mały Detal – Brzeg
3 miejsce – REBELS SQUAD JR – Kalisz
3 miejsce – WyMy – Opole
wyróżnienie – eLDe SQUAD – Gliwice
wyróżnienie – It’s like that – Opole

DUETY STREET DANCE +15

1 miejsce – Julia Zamora i Małgorzata Janas – Piekary Śląskie
2 miejsce – Karolina Korus i Olga Stawiarz – Sosnowiec
3 miejsce – Łukasz Skorupski i Małgorzata Karczyńska – Oleśnica
wyróżnienie – Eliza Podleś i Paulina Szulkowska – Ostrów Mazowiecka

MINI FORMACJE STREET DANCE +15

1 miejsce – INFINITE GROOVE – Poznań
2 miejsce – DANKA CREW – Tychy

FORMACJE STREET DANCE +15

1 miejsce – FreshConnect – Sosnowiec
2 miejsce – Detal – Brzeg
3 miejsce – ZGRAJA 1 – Wrocław
wyróżnienie – Szasse – Jedlicze
wyróżnienie – Respekt – Legnica
wyróżnienie – Jest JAK Jest Crew – Ostrów Mazowiecka

STREET DANCE +30

1 miejsce – Hot mamas – Sosnowiec
2 miejsce – SQUAD +VAT – Olsztynek
3 miejsce – Detox – Brzeg

POLSKI STREET

1 miejsce – Quest – Legnica
2 miejsce – DZIECI KOSMOSU – Białobrzegi
3 miejsce – Cool Squad – Opole

🏆

GRAND PRIX STREET DANCE

Creative Dance Center – Sosnowiec

Gratulujemy wszystkim zespołom i duetom!

Dziękujemy, że byliście z nami. Do zobaczenia na Kotwice 2021!

Organizator

Szkoła Tańca i Baletu
Coco Dance Center
Andrzej Rolski
+48 501 660 189

Miejsce festiwalu

Online

Festiwal tańca Kotwice 2021

Rejestracja
Regulamin festiwalu
Jurorzy