Wyniki Kotwice 2021

Przedstawiamy wyniki X Grand Prix Polski Kotwice 2021 w Brzegu (edycja online, 12 czerwca 2021)

Art dancestreet dance

Art Dance

PIERWSZY KROCZEK

1 miejsce – Mini Szafirki – Syrynia
2 miejsce – Małe GTT – Gliwice
2 miejsce – Mini Mini Reaktywacja – Żory
3 miejsce – Robaczki – Tychy
3 miejsce – Candy Kids – Dobra

DUETY ART DANCE 7-11

1 miejsce – Maja Jendryszczyk i Aleksandra Biela – Żory
1 miejsce – Zosia Hamulecka i Ola Papuga – Brzeg
2 miejsce – Maria Kołodziej i Pola Piegza – Dobrzeń Wielki
3 miejsce – Natalia Fijałek i Maja Matusiak – Andrychów
Wyróżnienie – Anita Głowacz i Zuzanna Głowacz – Dobrzeń Wielki
Wyróżnienie – Nikola Hartman i Dominika Walczak – Żory

MINI FORMACJE ART DANCE 7-11

1 miejsce – Skos 3 – Andrychów
1 miejsce – Tippy Toe – Wałbrzych
2 miejsce – Kontra Junior – Łódź

FORMACJE ART DANCE 7-11

1 miejsce – Skos 3 – Andrychów
2 miejsce – Szafirki – Syrynia
2 miejsce – Gravity – Wrocław
3 miejsce – Grupa Baletowa ARABESQUE-BABY I i II – Dobrzeń Wielki
Wyróżnienie – Fizz – Wadowice

DUETY ART DANCE 12-15

1 miejsce – Anita Jakubek i Nadia Malorny – Siemanowice Śląskie
2 miejsce – Wiktoria Czarniewska i Żaneta Kumosz – Legnica
3 miejsce – Dominika Migdoł i Magdalena Korpyś – Żory
Wyróżnienie – Maria Sobczak i Zuzanna Świątek – Ostrów Wielkopolski
Wyróżnienie – Dominika Migdoł i Maja Ćwiek – Żory

MINI FORMACJE ART DANCE 12-15

1 miejsce – Flex – Wrocław
2 miejsce – Zespół Tańca i Piosenki “Jarzębinki” – Bielsko-Biała
3 miejsce – Progres – Siemanowice Śląskie
Wyróżnienie – Polly Art Team Juniors – Opole

FORMACJE ART DANCE 12-15

1 miejsce – Quest – Legnica
1 miejsce – Modernizacja – Brzeg
2 miejsce – GTTwRuchu – Gliwice
2 miejsce – Skos Team – Andrychów
3 miejsce – Reaktywacja – Żory

DUETY ART DANCE +15

1 miejsce – Karolina Mikołajec i Magdalena Szweter – Rybnik
2 miejsce – Emilia Łysik i Hania Frej – Gliwice
3 miejsce – Sonia Olejnik i Piotr Wawrzynek – Rybnik
Wyróżnienie – Amelia Bucka i Julia Bednarczyk – Wadowice

 

MINI FORMACJE ART DANCE +15

1 miejsce – Zespół Tańca Współczesnego Forma – Wrocław
2 miejsce – Zespół Tańca Nowoczesnego Tess – Tarnowskie Góry
3 miejsce – Grupa Baletowa ARABESQUE – Dobrzeń Wielki
Wyróżnienie – Reflex – Rybnik
Wyróżnienie – Polly Art Team Adults – Opole

FORMACJE ART DANCE +15

1 miejsce – Poruszenie – Siemanowice Śląskie
2 miejsce – Grupa J – Bielsko-Biała
3 miejsce – Zespół Ezz – Wadowice
3 miejsce – Zespół Tańca Nowoczesnego Tess I – Tarnowskie Góry

SHOW DANCE +30

1 miejsce – Teatr Tańca Sisters – Wrocław
1 miejsce – Salsetki – Brzeg
2 miejsce – Shaki’n Mamas – Kalisz
3 miejsce – DNA Ladies – Nysa
3 miejsce – Grupa eM
Wyróżnienie – Teatr Tańca Same Chciały – Żary

🏆

GRAND PRIX ART DANCE

Quest – Legnica

Street Dance

STREET DANCE +30

1 miejsce – SISTERS – Wrocław
1 miejsce – Team Stars – Jastrzębie
2 miejsce – MEGA SQUAD – Kalisz
2 miejsce – Detox – Brzeg

DUETY STREET DANCE 7-11

1 miejsce – Amelia Pawelec i Maja Wieczorek – Oleśnica
2 miejsce – Klaudia Kuźniar i Justyna Wolańska – Nysa
2 miejsce – Barbara Kaczmarek i Marta Dominiak – Opalenica
3 miejsce – Milena Czarny i Lena Nakonieczna – Nysa
3 miejsce – Julia Opuchlik i Natalia Wiatrowska – Chorzów

MINI FORMACJE STREET DANCE 7-11

1 miejsce – Cool Squad – Opole
2 miejsce – Cool Kids – Wałbrzych
3 miejsce – Szok Dzieci – Jastrzębie Zdrój
Wyróżnienie – DNA Maluchy – Nysa
Wyróżnienie – FLEX A2 – Wrocław

FORMACJE STREET DANCE 7-11

1 miejsce – DNA Maluchy – Nysa
1 miejsce – Szok dzieci – Jastrzębie Zdrój
2 miejsce – Małe D – Brzeg
3 miejsce – FLEX B – Wrocław
3 miejsce – Giganci – Oleśnica
Wyróżnienie – Skos 2 – Andrychów

DUETY STREET DANCE 12-15

1 miejsce – Wiktoria Konieczna i Adrianna Pajchrowska – Opalenica
2 miejsce – Martyna Bogdanowicz i Wiktoria Postupalska – Jastrzębie-Zdrój
3 miejsce – Kacper Majkut i Aleksandra Hejduk – Nysa

MINI FORMACJE STREET DANCE 12-15

1 miejsce – Mały Detal – Brzeg
2 miejsce – DNA – Nysa
3 miejsce – WILD GIRLS – Wądroże Wielkie

FORMACJE STREET DANCE 12-15

1 miejsce – Szok juniorzy – Jastrzębie-Zdrój
2 miejsce – Quest – Legnica
2 miejsce – ODS – Opalenica
3 miejsce – COOL SQUAD KIDS – Kalisz
3 miejsce – FLEX S Junior – Wrocław
Wyróżnienie – DNA – Nysa

DUETY STREET DANCE +15

1 miejsce – Weronika Pajchrowska i Maja Nowak – Opalenica
2 miejsce – Sylwia Świątek I Kamil Żurawski – Stalowa Wola
3 miejsce – Alicja Pawłowska i Paulina Nowak – Chorzów
Wyróżnienie – Martyna Sierecka i Dominika Banaś – Nysa

MINI FORMACJE STREET DANCE +15

1 miejsce – DETAL – Brzeg
2 miejsce – REBELS SQUAD – Kalisz
3 miejsce – DNA Elite – Nysa

FORMACJE STREET DANCE +15

1 miejsce – You Know – Chorzów
2 miejsce – CUKSY – Opole
3 miejsce – Incognito – Chorzów
3 miejsce – WyMy Crew – Opole 
Wyróżnienie – DNA Elite – Nysa
Wyróżnienie – HIJACKED – Tychy
Wyróżnienie – SHAKIN’ CREW – Kalisz

POLSKI STREET

1 miejsce – DNA Elite – Nysa

🏆

GRAND PRIX STREET DANCE

You Know – Chorzów

Gratulujemy wszystkim zespołom i duetom!

Dziękujemy, że byliście z nami. Do zobaczenia na Kotwice 2022!

Organizator

Szkoła Tańca i Baletu
Coco Dance Center
Andrzej Rolski
+48 501 660 189

Miejsce festiwalu

Online

Festiwal tańca Kotwice 2021

Rejestracja
Regulamin festiwalu
Jurorzy