Wyniki Kotwice 2022

Przedstawiamy wyniki XI Grand Prix Polski Kotwice, które odbyły się w formie hybrydowej:
20 marca 2022 – eliminacje online oraz 2 kwietnia 2022 – finał stacjonarnie w Brzegu.

Art dancestreet dance

Art Dance

PIERWSZY KROCZEK*

1 miejsce – MałeGTT – Gliwice
2 miejsce – Rozrabiaki 2 – Zabrze
2 miejsce – Cuksy – Wrocław
3 miejsce – Rytmix 5 – Niemodlin
3 miejsce – PW Dansiaki Bakara – Wrocław

*Kategoria Pierwszy Kroczek nie bierze udziału w finale. 

DUETY ART DANCE 7-11

1 miejsce – Maria Pytlik i Antonina Szymała – Siemanowice Śląskie
2 miejsce – Tamara Zuba i Karolina Pawluk – Wałbrzych
2 miejsce –  Zofia Nowak i Amelia Rzadkowska – Żmigród
3 miejsce – Izabella Kusza i Gabrysia Kałafut – Milicz

MINI FORMACJE ART DANCE 7-11 FORMACJE ART DANCE 7-11

1 miejsce – Tippy Toe – Wałbrzych
2 miejsce – Twister Red – Wrocław
3 miejsce – Mały Reflex – Rybnik
Wyróżnienie – Sofija Adell (mini-formacja) – Milicz
Wyróżnienie – Sofija Młodsze (formacja) – Milicz

DUETY ART DANCE 12-15

1 miejsce – Nicola Butyłkin i Tatiana Wrona – Rybnik
2 miejsce – Hanna Smoleń i Marika Grabba – Oborniki Śląskie
3 miejsce – Zuzanna Zajadlak i Amelka Chrustyn – Brzeg

MINI FORMACJE ART DANCE 12-15

1 miejsce – Sofija Gloria – Milicz
2 miejsce – Gravity – Wrocław
Wyróżnienie – Trio Sofija – Żmigród
Wyróżnienie – Sofija Dandelions – Milicz

FORMACJE ART DANCE 12-15

1 miejsce – Zgraja 2 – Wrocław
2 miejsce – Sigma Junior – Bielsko-Biała
2 miejsce – Quest – Legnica

DUETY ART DANCE +15

1 miejsce – Hanna Szymańska i Anna Kruk – Brzeg
2 miejsce – Maria Pieńkus i Kinga Kuboszek – Siemanowice Śląskie
2 miejsce – Ava Kmieciak i Anna Kruk – Brzeg
3 miejsce – Natalia Lipka i Julia Sarota – Gliwice
Wyróżnienie – Aleksandra Brandys i Liwia Borowicz – Gliwice
Wyróżnienie – Nikola Szymańska i Paulina Basiak – Trzebnica

MINI FORMACJE ART DANCE +15

1 miejsce – Zespół Tańca Współczesnego Forma – Wrocław
2 miejsce – Reflex – Rybnik
3 miejsce – Other Side – Lubin
Wyróżnienie – Format – Rybnik
Wyróżnienie – Sofija Silna – Trzebnica

FORMACJE ART DANCE +15

1 miejsce – Other Side – Lubin
1 miejsce – Zgraja 1 – Wrocław
2 miejsce – Sigma – Bielsko-Biała
2 miejsce – Projektownia – Brzeg
3 miejsce – AdepciGTT – Gliwice
Wyróżnienie – Format – Rybnik
Wyróżnienie – Skaza – Lubin

SHOW DANCE +30

1 miejsce – SHAKIN MAMAS – Kalisz
2 miejsce – Mini Mini Plus – Legnica
Wyróżnienie – BEZ LIMITU – Zabrze
Wyróżnienie – Womenki PWdance Bakara – Wrocław

?

GRAND PRIX ART DANCE

Other Side – Lubin

Street Dance

STREET DANCE +30

1 miejsce – SISTERS – Wrocław
2 miejsce 0 3Dance MamaDada – Wrocław
3 miejsce – SUPER SQUAD – Kalisz
Wyróżnienie – MEGA SQUAD – Kalisz

DUETY STREET DANCE 7-11

1 miejsce – Rubik Julia i Ogrodniczak Karina – Kalisz
1 miejsce – Liwia Kuriata i Nadia Sorbian – Wałbrzych
2 miejsce – Hanna Smolarczyk i Lena Masztalerz – Wrocław

MINI FORMACJE STREET DANCE 7-11

1 miejsce – CRAZY KIDS – Kalisz
2 miejsce – małe D – Brzeg
3 miejsce – PW dance Bakara – Wrocław

FORMACJE STREET DANCE 7-11

1 miejsce – COOL Kids – Wałbrzych
1 miejsce – 3D3 – Wrocław
2 miejsce – TSW Junior – Wrocław
3 miejsce – Zgraja 4 – Wrocław
Wyróżnienie – CRAZY KIDS – Kalisz

DUETY STREET DANCE 12-15

1 miejsce – Sandra Kasperek & Jowita Walczyńska – Wałbrzych
2 miejsce – Natalia Kotarska & Urszula Stelmach – Wrocław
3 miejsce – Maja Wieczorek – Amelia Pawelec – Oleśnica

MINI FORMACJE STREET DANCE 12-15

1 miejsce – Quest – Legnica
2 miejsce – BLACK SQUAD – Kalisz
2 miejsce – Mały Detal – Brzeg
Wyróżnienie – Cool Squad – Opole
Wyróżnienie – From the Top – Dobrzykowice Wrocław

FORMACJE STREET DANCE 12-15

1 miejsce – WASSABI – Wałbrzych
1 miejsce – Zgraja 2 – Wrocław
2 miejsce – Mały Detal – Brzeg
2 miejsce – NoRules – Oleśnica
3 miejsce – Quest – Legnica
Wyróżnienie – New Wave – Namysłów
Wyróżnienie – OKIART SQUAD – Przemyśl
Wyróżnienie – Zgraja 3 – Wrocław
Wyróżnienie – REBELS SQUAD JR – Kalisz

POLSKI STREET

1 miejsce – CRD CREW – Tychy
2 miejsce – Delta – Brzeg
Wyróżnienie – Axes Street – Zabrze

DUETY STREET DANCE +15

1 miejsce – Monika Ferdyniok i Aleksandra Majdan – Tychy
2 miejsce – Marta Nowok i Oliwia Łosoń – Tychy

MINI FORMACJE STREET DANCE +15

1 miejsce – REBELS SQUAD – Kalisz
1 miejsce – SQRD – Częstochowa
2 miejsce – DETAL – Brzeg
3 miejsce – FREAK BEAT – Strzelce Opolskie

FORMACJE STREET DANCE +15

1 miejsce – REBELS SQUAD – Kalisz
1 miejsce – zaTROODnieni – Złotoryja
2 miejsce – SIE OGARNIE – Opole
3 miejsce – 4 EVA CHILL – Przemyśl
3 miejsce – DELTA – Brzeg

?

GRAND PRIX STREET DANCE

3D3 – Wrocław

Gratulujemy wszystkim zespołom i duetom!

Dziękujemy, że byliście z nami. Do zobaczenia na Kotwice 2023!

Organizator

Szkoła Tańca i Baletu
Coco Dance Center
Andrzej Rolski
+48 501 660 189

Miejsce festiwalu

Eliminacje online - 20.03.2022

Finał - 02.04.2022
Brzeskie Centrum Kultury
Mleczna 2, 49-300 Brzeg

Festiwal tańca Kotwice 2022

Rejestracja
Regulamin festiwalu
Jurorzy